Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Senger | Madrasser og overmadrasser | Madrasser statiske | RobinAir

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

RobinAir NAV ikon

Statisk madrass der kjernen er et helt luftkammer med en konstruksjon som gir god trykkfordeling. Luften veksler ikke mellom ulike cellene, men fastheten kan justere etter eget ønske via håndpanelet til pumpen. Trekk i bomull/trevira som er designet for å transportere fukt. Maks brukervekt 340 kg.

Leverandør Sofies AS
0661 Oslo


Klassifisering 18 12 18 - 03
Madrasser statiske


Produktserien inneholder 15 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 15 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
HMS-artnr.149833150003150004150007150009150010150012150013150014150016
Lev-artnr.101014101009101010101015101019101020101024101025101026101034
Bredde (cm)807575808585909090120
Lengde (cm)190190200200190200190200210190
Høyde (cm)18181818181818181818
Vekt madrass (kg)8,57,5899,51010,510,511,513
Brukervekt min (kg)20202020202020202020
Brukervekt maks (kg)340340340340340340340340340340
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Antall lag4444444444
Antall seksjoner7777777777
KomfortinnstillingJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Inkotrekk----------
Materiale i trekkPolyesterPolyesterPolyesterPolyesterPolyesterPolyesterPolyesterPolyesterPolyesterPolyester
Romtemp min (°C)5555555555
Vasketemp madrass (°C)60606060606060606060
Vasketemp trekk (°C)60606060606060606060
Støynivå pumpe (desibel)38383838383838383838
AlarmNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI

Produkt 11 - 15
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
HMS-artnr.150017191505191506191507191509
Lev-artnr.101035101011101016101021101036
Bredde (cm)120758085120
Lengde (cm)200210210210210
Høyde (cm)1818181818
Vekt madrass (kg)13,58,59,51014
Brukervekt min (kg)2020202020
Brukervekt maks (kg)340340340340340
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Antall lag44444
Antall seksjoner77777
KomfortinnstillingJAJAJAJAJA
Inkotrekk-----
Materiale i trekkPolyesterPolyesterPolyesterPolyesterPolyester
Romtemp min (°C)55555
Vasketemp madrass (°C)8560606060
Vasketemp trekk (°C)8560606060
Støynivå pumpe (desibel)3838383838
AlarmNEINEINEINEINEI
Beregnet på barnNEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon