Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Senger | Madrasser og overmadrasser | Overmadrasser statiske | ToppAir

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

ToppAir NAV ikon

Statisk overmadrass med justeringsmuligheter. Overmadrassen kan gjøres fastere/mykere ved bruk av håndpanelet. Egen CHK-knapp hvor man kan sjekke trykket, og en CSL-knapp hvor man har muligheten til å forhåndsinnstille et ønsket trykk. Pustende og antibakterielt trekk, vaskbart på 95 grader. Maksimal brukervekt 120 kg.

Leverandør Sofies AS
0661 Oslo


Klassifisering 18 12 18 - 09
Overmadrasser statiske


Produktserien inneholder 5 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 5.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 5.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 5.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 5.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
info
Rangering 5.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2018).
HMS-artnr.230471230472230473230474230475
Lev-artnr.411025411015411020411010411035
Bredde (cm)90808575120
Lengde (cm)200200200200200
Høyde (cm)1111111111
Vekt madrass (kg)7,56,5769
Brukervekt min (kg)2020202020
Brukervekt maks (kg)210210210210210
Antall seksjoner33333
FyllmaterialeLuftLuftLuftLuftLuft
InkotrekkJAJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
FuktabsorberendeJAJAJAJAJA
Vasketemp madrass (°C)-----
Vasketemp trekk (°C)8585858585
Romtemp min (°C)55555
Beregnet på barnNEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon