Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Senger og løse sengebunner/støtteplater for madrass med elektrisk regulering | Sengebunner med elektrisk regulering av liggeflaten | Qvintett sengebunner

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Qvintett sengebunner

4-delt liggeflate, elektrisk regulering av høyde og av rygg- og bendel

Leverandør Puls AS
0607 Oslo


Klassifisering 18 12 10 - 02
Sengebunner med elektrisk regulering av liggeflaten


Produktserien inneholder 5 produkt.
Produktserien inneholder dessuten 1 utgått produkt. Skift Innstillinger forå få vist dette.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
HMS-artnr.142229013664008878028040028041
Lev-artnr.CCQ3-9
0A
CCQ3-8
0S
CCQ3-9
0S
CCQ3-1
05S
CCQ3-1
20S
Løftehøyde min (cm)3333333333
Løftehøyde maks (cm)8383838383
Løftekapasitet (kg)180180180180180
Brukervekt maks (kg)145145145145145
Totalvekt (kg)979497103107
Vekt tyngste del (kg)4545454848
Yttermål lengde min (cm)201201201201201
Yttermål lengde maks (cm)221221221221221
Yttermål bredde min (cm)-----
Yttermål bredde maks (cm)-----
Madrass lengde min (cm)200200200200200
Madrass lengde maks (cm)220220220220220
Madrass bredde min (cm)908090105120
Madrass bredde maks (cm)908090105120
Sengeforlengelse info
Mulig å forlenge sengen med tilbehør
-----
Ryggdel reguleres separatJAJAJAJAJA
Lårdel reguleres separatJAJAJAJAJA
Leggdel reguleres separat-----
Fri høyde over gulv (cm)1616161616
Hjuldiameter (mm)12,512,512,512,512,5
Materiale lamellertretretretretre
Materiale sengebunnstålstålstålstålstål
Driftsspenning (volt)2424242424
Antall motorer33333
Beregnet på barn-----




 
Relatert informasjon