Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | egenomsorg og deltakelse i personlig pleje | kroppsvask, bading og dusjing | Dusjvogner, dusjbord og stellebord | Dusjvogner | Concerto hev-/senk dusjvogn

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Concerto hev-/senk dusjvogn

Understell, hjul med bremser, polstrede sidekanter, nedfellbare sidegrinder, avløp, hodepute, madrass eller polstret stelleplate, avløpsslange

Leverandør Arjo Norge AS
0694 OSLO


Klassifisering 09 33 12 - 03
Dusjvogner


Produktserien inneholder 4 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.161962161963161960161961
Lev-artnr.BAB210
1-01
BAB110
1-01
BAB200
0-01
BAB100
0-01
Høyderegulering elektriskJAJANEINEI
Høyderegulering hydrauliskNEINEIJAJA
Stelleplate bredde (cm)65656565
Stelleplate lengde (cm)160190160190
Bredde utvendig (cm)76767676
Lengde utvendig (cm)160190160190
Løftehøyde min (cm)57575757
Løftehøyde maks (cm)89878989
Løs madrassJAJAJAJA
Sidegrind høyde (cm)12121212
Hjul låsbareJAJAJAJA
Brukervekt maks (kg)150150150150
Beregnet på barnJA-JA-




 
Relatert informasjon