Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Madrasser og overmadrasser | Madrasser dynamiske | Carital Optima

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Carital Optima

Carital Optima
Dynamisk. Luften veksler mellom de ulike cellene i madrassen

Leverandør Luhma Care AS
4790 Lillesand


Klassifisering 18 12 18 - 02
Madrasser dynamiske


Produktserien inneholder 7 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 7 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 7
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.023614023615155691155692155693155694023591
Lev-artnr.910100910110910111910105910112910113910120
Bredde (cm)80908085859065
Lengde (cm)200200210200210210155
Høyde (cm)13131313131313
Vekt madrass (kg)777,377,37,36
Statisk-------
Dynamisk-------
Vekseltrykk-------
Brukervekt min (kg)-------
Brukervekt maks (kg)300300300300300300100
Antall seksjoner-------
Antall celler-------
Stellefunksjon-------
Stellefunksjon tilbakestilles -------
Komfortinnstilling-------
Inkotrekk-------
Materiale i trekk-------
Vasketemp madrass (°C)60606060606060
Vasketemp trekk (°C)95959595959595
Romtemp min (°C)-------
Støynivå pumpe (desibel)-------
Alarm-------
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEIJA




 
Relatert informasjon