Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Madrasser og overmadrasser | Overmadrasser statiske | Rhombo-fill

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Rhombo-fill

Rhombo-fill
Skumbasert overmadrass som består av 34 kammer fylt med små asymmetriske skumbiter. Madrassen skal brukes i tillegg til vanlig madrass. Kan brukes uten trekk, vaskbar på 95 grader. Maksimal brukervekt på 120 kilo.

Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 18 12 18 - 09
Overmadrasser statiske


Produktserien inneholder 8 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 16 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 8
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.-191709191713191712191710191711155751-
Lev-artnr.LY34.7
12
35347193534797353476135347553534748LY34.7
51
LY34.7
52
Bredde (cm)606070808590100120
Lengde (cm)115140160200200200200200
Høyde (cm)77777777
Vekt madrass (kg)7,2---6,56,77,27,2
Brukervekt min (kg)020204030304040
Brukervekt maks (kg)120120120120120120120120
Antall seksjoner----3434--
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskum
Inkotrekk----JAJAJA-
Materiale i trekk--------
Fuktabsorberende----JAJA--
Vasketemp madrass (°C)9595959595959595
Vasketemp trekk (°C)6060606095959560
Romtemp min (°C)----000-
Beregnet på barnJAJAJANEINEINEINEINEI

Produkt 11 - 16
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.-191709191713191712191710191711
Lev-artnr.LY34.7
12
35347193534797353476135347553534748
Bredde (cm)606070808590
Lengde (cm)115140160200200200
Høyde (cm)777777
Vekt madrass (kg)7,2---6,56,7
Brukervekt min (kg)02020403030
Brukervekt maks (kg)120120120120120120
Antall seksjoner----3434
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskum
Inkotrekk----JAJA
Materiale i trekk------
Fuktabsorberende----JAJA
Vasketemp madrass (°C)959595959595
Vasketemp trekk (°C)606060609595
Romtemp min (°C)----00
Beregnet på barnJAJAJANEINEINEI




 
Relatert informasjon