Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Jay J2

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay J2 NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med oljepad i sittebrønnen. Fast front som gir støtte ved forflytning. Passer til rullestoler med plansete. Høyde: 8 cm. Leveres med to trekk. Leveres i bredder fra 35 til 60 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 15 produkt. 13 produkter inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 15 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
ikke på avtaleinfo
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
ikke på avtaleinfo
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.146072006725006726006727006742008987006720006721006741006722
Lev-artnr.2108AT2105AT2106AT2107AT1105.1
AT
2117AT2100AT2101AT1100.1
AT
2102AT
Bredde (cm)35404040404245454550
Lengde (cm)40404550484240455050
Høyde foran (cm)8888-888-8
Høyde bak (cm)8888-888-8
Brukervekt min (kg)25252525-252525-25
Brukervekt maks (kg)150150150150175150150150175150
Vekt pute (kg)1,92,22,5332,52,52,73,14,3
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpoly/ nylonpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpoly/ nylonpolyester/ neopren
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)70707070607070706070
Beregnet på barnJA---------

Produkt 11 - 15
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.006723016635016636146073006724
Lev-artnr.2103AT2116AT2118ATM2104AT
-55x45
2104AT
Bredde (cm)4550505560
Lengde (cm)5040454550
Høyde foran (cm)88888
Høyde bak (cm)88888
Brukervekt min (kg)2525252525
Brukervekt maks (kg)150150150150150
Vekt pute (kg)3,633,44,44,5
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neopren
Antall kammer-----
LagdeltJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)8585858585
Vasketemp trekk (grader)7070707070
Beregnet på barn-----




 
Relatert informasjon