Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Rammeavtale | Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper | Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning | Jay J2

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay J2 NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med oljepad i sittebrønnen. Fast front som gir støtte ved forflytning. Passer til rullestoler med plansete. Høyde: 8 cm. Leveres med to trekk. Leveres i bredder fra 35 til 60 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 13 produkter på Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Produktserien inneholder også produkter, som ikke tilhører posten. Vis alle produkter i produktserien.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 13 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
HMS-artnr.146072006725006726006727008987006720006721006723006722016635
Lev-artnr.2108AT2105AT2106AT2107AT2117AT2100AT2101AT2103AT2102AT2116AT
Bredde (cm)35404040424545455050
Lengde (cm)40404550424045505040
Høyde foran (cm)8888888888
Høyde bak (cm)8888888888
Brukervekt min (kg)25252525252525252525
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Vekt pute (kg)1,92,22,532,52,52,73,64,33
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neopren
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)70707070707070707070
Beregnet på barnJA---------

Produkt 11 - 13
Teknisk dataVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
HMS-artnr.016636146073006724
Lev-artnr.2118ATM2104AT
-55x45
2104AT
Bredde (cm)505560
Lengde (cm)454550
Høyde foran (cm)888
Høyde bak (cm)888
Brukervekt min (kg)252525
Brukervekt maks (kg)150150150
Vekt pute (kg)3,44,44,5
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neopren
Antall kammer---
LagdeltJAJAJA
Vasketemp pute (grader)858585
Vasketemp trekk (grader)707070
Beregnet på barn---




 
Relatert informasjon