Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Netti Sit

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Netti Sit

høyde bak 9 cm, fyllmateriale skum, trekk bomull/polyester

Leverandør Alu Rehab AS
4353 KLEPP STASJON


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 29 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 29 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.007197023034023035009460023036023037023038023039007198008929
Lev-artnr.38793883387838773864386538663867160513160514
Bredde (cm)35353538383838384040
Lengde (cm)45405040404550554550
Høyde foran (cm)7778777788
Høyde bak (cm)9999999988
Brukervekt min (kg)--------3045
Brukervekt maks (kg)11011011011011011011011090110
Vekt pute (kg)1111,1111111,1
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekk--------polyesterpolyester
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)120120120-1201201201204040
Vasketemp trekk (grader)60606060606060606060
Beregnet på barn--------NEINEI

Produkt 11 - 20
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.023451023040023041023042023043007199008930009461023025007200
Lev-artnr.39303933393439353936160521160522387639313882
Bredde (cm)40434343434545454550
Lengde (cm)55404550554550405545
Høyde foran (cm)7777788878
Høyde bak (cm)9999988999
Brukervekt min (kg)-----4545---
Brukervekt maks (kg)110110110110110110110110110110
Vekt pute (kg)111111,21,31,211,4
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekk-----polyesterpolyester---
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)1201201201201204040-120-
Vasketemp trekk (grader)60606060606060606060
Beregnet på barn-----NEINEI---

Produkt 21 - 29
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.008931023026023027014510023028023029014511023030023031
Lev-artnr.16052638513852388738533854388838553856
Bredde (cm)505050555555606060
Lengde (cm)504055554550534550
Høyde foran (cm)877877877
Høyde bak (cm)899999999
Brukervekt min (kg)65--------
Brukervekt maks (kg)130110110110110110110110110
Vekt pute (kg)1,4111,9112,111
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekkpolyester--------
Antall kammer---------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)40120120-120120-120120
Vasketemp trekk (grader)606060606060606060
Beregnet på barnNEI--------




 
Relatert informasjon