Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Jay J2 DC

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay J2 DC NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med oljepad i sittebrønnen. Fast front som gir støtte ved forflytning. Passer til rullestoler med plan- og hengekøyesete. Høyde: 11 cm. Leveres med to trekk. Leveres i bredder fra 35 til 60 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 18 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 18 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.078851078852016637016638016639016640016641016642016643016644
Lev-artnr.2444AT2446AT2455AT2457AT2466AT2468AT2460AT2475AT2477AT2486AT
Bredde (cm)35353838404040424245
Lengde (cm)35403842404550384240
Høyde foran (cm)11111111111111111111
Høyde bak (cm)11111111111111111111
Brukervekt min (kg)25252525252525252525
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Vekt pute (kg)1,92,22,22,42,733,42,72,83,2
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neopren
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)70707070707070707070
Beregnet på barnJAJA--------

Produkt 11 - 18
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.016645016646016647016648016649016650016651016652
Lev-artnr.2488AT2480AT2406AT2408AT2400AT2426AT2428AT2448AT
Bredde (cm)4545505050555560
Lengde (cm)4550404550404545
Høyde foran (cm)1111111111111111
Høyde bak (cm)1111111111111111
Brukervekt min (kg)2525252525252525
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150
Vekt pute (kg)3,53,93,43,743,64,34,4
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neopren
Antall kammer--------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)8585858585858585
Vasketemp trekk (grader)7070707070707070
Beregnet på barn--------




 
Relatert informasjon