Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | vertikal forflytning | Bærbare ramper | Terskeleliminatorer | Eliramp

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Eliramp NAV ikon

Eliramp
Terskeleleminator med påkjøring fra tre sider. Leveres i gummi med sklisikker overflate. Leveres som standard i bredde 90 cm, og høyder fra 1,5 - 12,5 cm.

Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 18 30 15 - 05
Terskeleliminatorer


Produktserien inneholder 7 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 7 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 7
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 2: Terskeleleminator - påkjøring fra minimum to sider. Velegnet for innendørs bruk og begrenset utendørs bruk. .
Rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020).
info
Rangering 1.
Post 2: Terskeleleminator - påkjøring fra minimum to sider. Velegnet for innendørs bruk og begrenset utendørs bruk. .
Rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020).
info
Rangering 1.
Post 2: Terskeleleminator - påkjøring fra minimum to sider. Velegnet for innendørs bruk og begrenset utendørs bruk. .
Rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020).
info
Rangering 1.
Post 2: Terskeleleminator - påkjøring fra minimum to sider. Velegnet for innendørs bruk og begrenset utendørs bruk. .
Rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020).
info
Rangering 1.
Post 2: Terskeleleminator - påkjøring fra minimum to sider. Velegnet for innendørs bruk og begrenset utendørs bruk. .
Rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020).
info
Rangering 1.
Post 2: Terskeleleminator - påkjøring fra minimum to sider. Velegnet for innendørs bruk og begrenset utendørs bruk. .
Rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020).
info
Rangering 1.
Post 2: Terskeleleminator - påkjøring fra minimum to sider. Velegnet for innendørs bruk og begrenset utendørs bruk. .
Rammeavtale: Kjøreramper (01-09-2018 - 31-08-2020).
HMS-artnr.170087170088170089170090170091170092170093
Lev-artnr.ER125ER100ER75ER50ER35ER25ER15
Påkjøring forfraJAJAJAJAJAJAJA
Påkjøring begge siderJAJAJAJAJAJAJA
Bredde (cm)90909090909090
Lengde min (cm)84644432241612
Lengde maks (cm)100806040282012
Terskelhøyde min (cm)10,585,543,021,5
Terskelhøyde maks (cm)12,5107,553,52,51,5
Vekt (kg)382617,511,563,51,3
Belastning maks (kg)750750750750750750750
FastmontertNEINEINEINEINEINEINEI
FestemåteLøsLøsLøsLøsLøsLøsLøs
MaterialeGummiGummiGummiGummiGummiGummiGummi
Utendørs brukJAJAJAJAJAJAJA
Sklisikker overflateJAJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon