Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Varilite Evolution PSV

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Varilite Evolution PSV NAV ikon

Trykkavlastende sittepute bygget opp av skum og luft. Puten innstilles individuelle behov ved justering av luftmengden. Passer til rullestoler med plan- og hengekøyesete. Leveres med to trekk. Høyde: 10 cm. Leveres i bredder fra 30 til 60 cm.

Leverandør Panthera Norge AS
1386 Asker


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 23 produkt. 22 produkter inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)
Produktserien inneholder dessuten 1 utgått produkt. Skift Innstillinger forå få vist dette.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 23 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringikke på avtaleinfo
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.146028078913078893078914146164146165146166146167078894078895
Lev-artnr.71115724157461574415748167401675515757157661576815
Bredde (cm)25303535353538384040
Lengde (cm)25354035455038434045
Høyde foran (cm)9101010101010101010
Høyde bak (cm)9101010101010101010
Brukervekt min (kg)5555555555
Brukervekt maks (kg)100100180100180180180180180180
Vekt pute (kg)10,50,70,60,70,80,70,80,80,9
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Antall kammer-111111111
Lagdelt-JAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85606060606060606060
Vasketemp trekk (grader)60606060606060606060
Beregnet på barnJAJAJAJA--JA---

Produkt 11 - 20
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.078896146168078897078898078899078900070815078901078903078904
Lev-artnr.76015764157771578615788157801570815706157001572815
Bredde (cm)40404345454550505055
Lengde (cm)50354340455045405045
Høyde foran (cm)10101010101010101010
Høyde bak (cm)10101010101010101010
Brukervekt min (kg)5555555555
Brukervekt maks (kg)180180180180180180180180180300
Vekt pute (kg)10,70,80,911,11,10,91,21,2
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Antall kammer1111111111
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)60606060606060606060
Vasketemp trekk (grader)60606060606060606060
Beregnet på barn-JA--------

Produkt 21 - 23
Teknisk dataVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 4.
Post 5: Sittepute som skal innstilles - høy modell.
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.078905078906078907
Lev-artnr.720157481574015
Bredde (cm)556060
Lengde (cm)504550
Høyde foran (cm)101010
Høyde bak (cm)101010
Brukervekt min (kg)555
Brukervekt maks (kg)300300300
Vekt pute (kg)1,31,31,3
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyester
Antall kammer111
LagdeltJAJAJA
Vasketemp pute (grader)606060
Vasketemp trekk (grader)606060
Beregnet på barn---




 
Relatert informasjon