Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Varilite Reflex

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Varilite Reflex

Varilite Reflex
Sittepute med trykksårforebyggende egenskaper der bruker og brukers omgivelser ikke skal innstille, regulere eller sette sammen sitteputen

Leverandør Panthera Norge AS
1386 Asker


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 19 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 19 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.170900170901170902170903170904170905170906170907170908170909
Lev-artnr.735001
12122
735001
12142
735001
14142
735001
14162
735001
14182
735001
14202
735001
15152
735001
15172
735001
16142
735001
16162
Bredde (cm)30303535353538384040
Lengde (cm)30353540455038433540
Høyde foran (cm)7777777777
Høyde bak (cm)7777777777
Brukervekt min (kg)5555555555
Brukervekt maks (kg)100100100100180180180180180180
Vekt pute (kg)0,50,50,50,50,50,50,50,50,50,5
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Antall kammer----------
Lagdelt----------
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)60606060606060606060
Beregnet på barnJAJAJANEINEINEINEINEINEINEI

Produkt 11 - 19
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.170910170911170912170913170914170915170916170917170918
Lev-artnr.735001
16182
735001
16202
735001
17172
735001
18162
735001
18182
735001
18202
735001
20162
735001
20182
735001
20202
Bredde (cm)404043454545505050
Lengde (cm)455043404550404550
Høyde foran (cm)777777777
Høyde bak (cm)777777777
Brukervekt min (kg)555555555
Brukervekt maks (kg)180180180180180180180180180
Vekt pute (kg)0,50,50,50,50,50,50,50,50,5
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Antall kammer---------
Lagdelt---------
Vasketemp pute (grader)858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)606060606060606060
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon