Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Jay GS

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay GS NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med oljepad i sittegropen. Puten skal ikke innstilles. Passer til rullestoler med plan- og hengekøyesete. Leveres med to trekk. Høyde bak: 6 cm (7 cm i bredde 30 og oppover). Høyde foran: 7 cm (8 cm i bredde 30 og oppover). Leveres i bredder fra 25 til 45 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 12 produkt. 7 produkter inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 12 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringikke på avtaleikke på avtaleinfo
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
ikke på avtaleikke på avtaleinfo
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
ikke på avtaleinfo
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
HMS-artnr.078790146070247604247605078791146071247606247607078792247608
Lev-artnr.1111.1
NI
M1111.1
NI-25x2
5
MJGSC25
25PRUME
U
JGSC253
3PRUMEU
1115.1
NI
M1115.1
NI-30x3
0
MJGSC30
30PRUME
U
JGSC303
8PRUMEU
1110.1
NI
JGSC364
3PRUMEU
Bredde (cm)25252525303030303536
Lengde (cm)32252533383030384343
Høyde foran (cm)447755885,58
Høyde bak (cm)446655775,57
Brukervekt min (kg)25252525252525252525
Brukervekt maks (kg)113113113113113113113113113113
Vekt pute (kg)0,80,70,911,31,31,31,72,12,1
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpoly/ uretanpoly/ uretanpolyester/ nylonpolyester/ nylonpoly/ uretanpoly/ uretanpolyester/ nylonpolyester/ nylonpoly/ uretanpolyester/ nylon
Antall kammer6---6---6-
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)60607070606070706070
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA

Produkt 11 - 12
Teknisk dataVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
HMS-artnr.247609247610
Lev-artnr.JGSC404
8PRUMEU
JGSC455
0PRUMEU
Bredde (cm)4045
Lengde (cm)4850
Høyde foran (cm)88
Høyde bak (cm)77
Brukervekt min (kg)2525
Brukervekt maks (kg)113113
Vekt pute (kg)2,73
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ nylonpolyester/ nylon
Antall kammer--
LagdeltJAJA
Vasketemp pute (grader)8585
Vasketemp trekk (grader)7070
Beregnet på barn--




 
Relatert informasjon