Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Senger og løse sengebunner/støtteplater for madrass med elektrisk regulering | Senger med elektrisk regulering av liggeflaten | Qvintett

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Qvintett

Madrassbredde 80, 85 eller 90cm samt 105 cm, Madrasslengde 180-200cm.

Leverandør Puls AS
1509 Moss


Klassifisering 18 12 10 - 01
Senger med elektrisk regulering av liggeflaten


Produktserien inneholder 5 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
HMS-artnr.174589174590174591174593174592
Lev-artnr.5509055091550925509655094
Løftehøyde min (cm)3333333333
Løftehøyde maks (cm)8282828282
Løftekapasitet (kg)195235195220195
Brukervekt maks (kg)160200160185160
Totalvekt (kg)89959911898
Vekt tyngste del (kg)4349435843
Yttermål lengde min (cm)--214214214
Yttermål lengde maks (cm)189189---
Yttermål bredde min (cm)-----
Yttermål bredde maks (cm)89899911499
Madrass lengde min (cm)--200200200
Madrass lengde maks (cm)180180---
Madrass bredde min (cm)-----
Madrass bredde maks (cm)80808510590
Sengeforlengelse info
Mulig å forlenge sengen med tilbehør
NEINEIJAJAJA
Ryggdel lengde (cm)7070777777
Setedel lengde (cm)2020202020
Lårdel lengde (cm)3737373737
Leggdel lengde (cm)-----
Ryggdel reguleres separat-----
Lårdel reguleres separat-----
Leggdel reguleres separat-----
Fri høyde over gulv (cm)-----
Hjuldiameter (mm)-----
Sengegrind høyde (cm)-----
Sengegrind nedfellbar-----
Sengeport utsvingbar-----
Gavler fjernes u/verktøyNEINEINEINEINEI
Materiale rammeverk-----
Materiale gavler-----
Materiale lamellertretretretretre
Strømstyrke (volt)2424242424
Antall motorer44433
Seng delbar antall-----
Delbar uten verktøy-----
Beregnet på barn-----




 
Relatert informasjon