Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Senger | Senger og løse sengebunner med elektrisk regulering | Senger med elektrisk regulering av liggeflaten | Scanbed

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Scanbed

Madrassmål lengde 200 cm bredde 85 cm til 120 cm.

Leverandør Invacare AS
0603 OSLO


Klassifisering 18 12 10 - 01
Senger med elektrisk regulering av liggeflaten


Produktserien inneholder 5 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
HMS-artnr.174653174654174650174651174652
Lev-artnr.3000755
50035CC
21
3000755
55035CC
21
3000755
32035CC
21
3000755
32D35CC
21
3000755
42D35CC
21
Løftehøyde min (cm)3535353535
Løftehøyde maks (cm)8282828282
Løftekapasitet (kg)235235235235235
Brukervekt maks (kg)200200200200200
Totalvekt (kg)116123909090
Vekt tyngste del (kg)4648402525
Yttermål lengde min (cm)213213213213213
Yttermål lengde maks (cm)-----
Yttermål bredde min (cm)-----
Yttermål bredde maks (cm)1151309595101
Madrass lengde min (cm)200200200200200
Madrass lengde maks (cm)-----
Madrass bredde min (cm)-----
Madrass bredde maks (cm)105120858590
Sengeforlengelse info
Mulig å forlenge sengen med tilbehør
JAJAJAJAJA
Ryggdel lengde (cm)8181818181
Setedel lengde (cm)2525252525
Lårdel lengde (cm)2727272727
Leggdel lengde (cm)-----
Ryggdel reguleres separat-----
Lårdel reguleres separat-----
Leggdel reguleres separat-----
Fri høyde over gulv (cm)-----
Hjuldiameter (mm)-----
Sengegrind høyde (cm)-----
Sengegrind nedfellbar-----
Sengeport utsvingbar-----
Gavler fjernes u/verktøyJAJAJAJAJA
Materiale rammeverk-----
Materiale gavler-----
Materiale lamellerstålstålalualualu
Strømstyrke (volt)2424242424
Antall motorer44444
Seng delbar antall-----
Delbar uten verktøy-----
Beregnet på barn-----




 
Relatert informasjon