Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Overmadrasser statiske | Safe Gul

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Safe Gul

Safe Gul
Madrassen finnes i flere størrelser med bredde inntil 140 cm. Viscoelastisk skum med en åpen cellestruktur for en jevn, naturlig trykkavlastning. Madrassen mykes opp av kroppsvarmen og gir god støtte. God absorbering og ventilasjon av eventuell svette. Kan vaskes på 95 grader.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 18 12 18 - 09
Overmadrasser statiske


Produktserien inneholder 32 produkt.
Produktserien inneholder dessuten 3 utgåtte produkter. Skift Innstillinger forå få vist disse. Nedenfor vises 8 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.
Klikk på vis alle produkter for å se alle produkter i serien

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 8 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 8
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.191288191289191290191295191300191305191310191283
Lev-artnr.101Y14
060-T
101Y16
070-T
101Y18
075-T
101Y18
080-T
101Y18
085-T
101Y18
090-T
101Y18
095-T
101Y180
100-T
Bredde (cm)60707580859095100
Lengde (cm)140160180180180180180180
Høyde (cm)66666666
Vekt madrass (kg)2,43,244,24,44,64,95,1
Brukervekt min (kg)00000000
Brukervekt maks (kg)5050505050505050
Antall seksjoner--------
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskum
Inkotrekk--------
Materiale i trekk--------
Fuktabsorberende--------
Vasketemp madrass (°C)9595959595959595
Vasketemp trekk (°C)9595959595959595
Romtemp min (°C)55555555
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon