Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Madrasser og overmadrasser | Madrasser statiske | RobinAir

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

RobinAir NAV ikon

Statisk luftmadrass der kjernen er et helt luftkammer med en konstruksjon som gir trykkfordeling. Fastheten (mengde luft i cellene) kan justeres med håndpanelet til pumpen. Leveres med avtagbart, elastisk trekk (polyester). Finnes i bredder mellom 75-120 cm. Lengder fra 180-210 cm. Maksimal brukervekt: 340 kg.

Leverandør Sofies AS
0661 Oslo


Klassifisering 18 12 18 - 03
Madrasser statiske


Produktserien inneholder 18 produkt. 10 produkter inngår i en rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 18 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringikke på avtaleinfo
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
ikke på avtaleikke på avtaleinfo
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
ikke på avtaleinfo
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
ikke på avtale
HMS-artnr.149833150003150004150007150009150010150012150013150014150016
Lev-artnr.101014101009101010101015101019101020101024101025101026101034
Bredde (cm)807575808585909090120
Lengde (cm)190190200200190200190200210190
Høyde (cm)18181818181818181818
Vekt madrass (kg)8,57,5899,51010,510,511,513
Brukervekt min (kg)20202020202020202020
Brukervekt maks (kg)340340340340340340340340340340
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Antall lag4444444444
Antall seksjoner7777777777
KomfortinnstillingJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Inkotrekk----------
Materiale i trekkPolyesterPolyester/ CoolmaxPolyester/ CoolmaxPolyesterPolyesterPolyester/ CoolmaxPolyesterPolyester/ CoolmaxPolyester/ CoolmaxPolyester
Romtemp min (°C)5555555555
Vasketemp madrass (°C)60606060606060606060
Vasketemp trekk (°C)60606060606060606060
Støynivå pumpe (desibel)38383838383838383838
AlarmNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI

Produkt 11 - 18
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
ikke på avtaleikke på avtaleikke på avtaleinfo
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
HMS-artnr.150017191505191506191507191509198321286894286895
Lev-artnr.101035101011101016101021101036101008101022101027
Bredde (cm)120758085120858590
Lengde (cm)200210210210210180220220
Høyde (cm)1818181818181818
Vekt madrass (kg)13,58,59,51014899,5
Brukervekt min (kg)2020202020202020
Brukervekt maks (kg)340340340340340340340340
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Antall lag44444444
Antall seksjoner77777777
KomfortinnstillingJAJAJAJAJAJAJAJA
Inkotrekk--------
Materiale i trekkPolyester/ CoolmaxPolyesterPolyesterPolyesterPolyester/ CoolmaxPolyester/ CoolmaxPolyester/ CoolmaxPolyester/ Coolmax
Romtemp min (°C)55555555
Vasketemp madrass (°C)8560606060606060
Vasketemp trekk (°C)8560606060606060
Støynivå pumpe (desibel)3838383838383838
AlarmNEINEINEINEINEINEINEINEI
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon