Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Moduloppbygde sittesystemer | Sittemoduler | x:panda

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

x:panda NAV ikon

Sitteenhet med justeringsmuligheter. Passer til flere understell (se hurtigoversikten). Kommer i 3 størrelser. Minimum setebredde: 16 cm. Minimum setedybde: 16 cm. Maks brukervekt: 60 kg.

Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 18 09 39 - 01
Sittemoduler


Produktserien inneholder 4 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sittesystemer (01-12-2017 - 30-11-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 1: Sitteenhet med avanserte tilpasningsmuligheter - barn .
Rammeavtale: Sittesystemer (01-12-2017 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 1: Sitteenhet med avanserte tilpasningsmuligheter - barn .
Rammeavtale: Sittesystemer (01-12-2017 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 1: Sitteenhet med avanserte tilpasningsmuligheter - barn .
Rammeavtale: Sittesystemer (01-12-2017 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 2: Sitteenhet med avanserte tilpassingsmuligheter - store barn, ungdom og voksne .
Rammeavtale: Sittesystemer (01-12-2017 - 30-11-2020).
HMS-artnr.147916147917147918162491
Lev-artnr.3289201328920232892033289204
Beregnet på barnJAJAJAJA
Setebredde min (cm)16202634
Setebredde maks (cm)24283646
Setedybde min (cm)16202637
Setedybde maks (cm)26303952
Rygghøyde min (cm)27323549
Rygghøyde maks (cm)37425068
Ryggbredde min (cm)----
Ryggbredde maks (cm)----
Rygg vreg----
Ryggvinkel min (grader)----
Ryggvinkel maks (grader)----
Lårbredde min (cm)7101213
Lårbredde maks (cm)11141725
Abduksjon regulerbar----
Bendelere separateJAJAJAJA
Fotstøtte helJAJAJAJA
Fotstøtte deltNEINEINEINEI
Rygg hregJAJAJAJA
ArmlenerJAJAJAJA
Hodestøtte----
KjørehåndtakNEINEINEINEI
KjørebøyleNEINEINEINEI
Belte/sele----
Brukervekt maks (kg)45506080
Vekt sitteenhet (kg)10131620
Materiale i trekkPolyesterPolyesterPolyesterPolyester
Vasketemp trekk (°C)----




 
Relatert informasjon