Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | høyderegulering av møbler | Høyderegulerbare sokler og braketter | Høyderegulering for benker og overskap | Verti-InsideElectric

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Verti-InsideElectric

Verti-InsideElectric
Selvstendighet og trygghet i et moderne kjøkken - også for dem som ikke når opp i overskap i vanlig høyde.

Verti-InsideElectric hever og senker hyllene i overskap 49,5 cm vertikalt.

Leveres i bredder fra 40 til 100 cm.

Ingen del av enheten er synlig når hyller er montert.

Leverandør Puls AS
1509 Moss


Klassifisering 18 15 06 - 03
Høyderegulering for benker og overskap


Produktserien inneholder 14 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 14 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.194819194820194821194822194823194824194825194826194827194828
Lev-artnr.30-404
04
30-404
05
30-404
06
30-404
07
30-404
08
30-404
09
30-404
10
30-404
14
30-404
15
30-404
16
Høyderegulering elektriskJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Løftekapasitet maks (kg)80808080808080808080
Løftehøyde (cm)50505050505050505050
Bredde min (cm)405060708090100405060
Bredde maks (cm)405060708090100405060
Dybde (cm)27272727272727313131
Overskap høyde min (cm)70707070707070707070
Overskap høyde maks (cm)92929292929292929292
løfter overskapNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Løfter skapinnredningJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
løfter benkNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Løft vertikaltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Løft diagonaltNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI

Produkt 11 - 14
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.194829194830194831194832
Lev-artnr.30-404
17
30-404
18
30-404
19
30-404
20
Høyderegulering elektriskJAJAJAJA
Løftekapasitet maks (kg)80808080
Løftehøyde (cm)50505050
Bredde min (cm)708090100
Bredde maks (cm)708090100
Dybde (cm)31313131
Overskap høyde min (cm)70707070
Overskap høyde maks (cm)92929292
løfter overskapNEINEINEINEI
Løfter skapinnredningJAJAJAJA
løfter benkNEINEINEINEI
Løft vertikaltJAJAJAJA
Løft diagonaltNEINEINEINEI




 
Relatert informasjon