Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Stellebord veggmonterte | Nivano CTE

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Nivano CTE

Nivano CTE
Veggmontert stellebord med elektrisk høyderegulering. Stellebordet kan belastes fullt i endene uten å løfte skjevt. Nettdrift med batteri-backup. Avtakbar madrass er standard.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 09 33 12 - 02
Stellebord veggmonterte


Produktserien inneholder 5 produkt. Nedenfor vises 4 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.
Klikk på vis alle produkter for å se alle produkter i serien

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.199616199617199618199619
Lev-artnr.CTE120CTE140CTE160CTE180
Høyderegulering elektriskJAJAJAJA
Høyderegulering hydraulisk----
Stelleplate bredde (cm)70707070
Stelleplate lengde (cm)120140160180
Bredde utvendig (cm)70707070
Lengde utvendig (cm)120140160180
Løftehøyde min (cm)20202020
Løftehøyde maks (cm)90909090
Løs madrassJAJAJAJA
Stelleplate polstret JAJAJAJA
Stelleplate oppfellbarJAJAJAJA
Stelleplate dybde oppslått (cm)22222222
Totaldybde fra vegg (cm)92929292
Sidegrind lengde (cm)104124144164
Sidegrind høyde (cm)----
Brukervekt maks (kg)135135135135
Beregnet på barnJAJAJAJA




 
Relatert informasjon