Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | personlig stell og beskyttelse | vasking, bading og dusjing | Påkledningsbenker, dusjbord og stellebord | Stellebord frittstående | Frittstående Elektrisk Stellebord 332

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Frittstående Elektrisk Stellebord 332

Frittstående Elektrisk Stellebord 332
Elektrisk frittstående stellebord med eller uten servant 62-140cm.
Elektrisk vandring 30cm, justeres med enkle opp / ned piler under stelleplaten.
Servant del kan plasseres på høyre eller venstre side.
Kommer ferdig montert sammen ved levering inkl stellemadrass og side sarger. Blandebatteri, kurver og stige kan bestilles som ekstrautstyr.

Leverandør Astec AS
0667 OSLO


Klassifisering 09 33 12 - 01
Stellebord frittstående


Produktserien inneholder 4 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.---159680
Lev-artnr.332-06
206
332-14
006H
332-14
006V
332-08
006
Høyderegulering elektriskJAJAJAJA
Høyderegulering hydrauliskNEINEINEINEI
Stelleplate bredde (cm)76727272
Stelleplate lengde (cm)54767676
Bredde utvendig (cm)80808080
Lengde utvendig (cm)6214014080
Løftehøyde min (cm)71717171
Løftehøyde maks (cm)110110110110
Stelleplate polstret NEINEINEINEI
Løs madrassJAJAJAJA
Sidegrind lengde (cm)80808080
Brukervekt maks (kg)40404040
Beregnet på barnJAJAJAJA




 
Relatert informasjon