Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Sykler | Fotdrevne tre- og firehjulssykler | Trehjulsykler med hjelpemotor | 3-18 sykkel Ansmann

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

3-18 sykkel Ansmann

Trehjulsykkel med 7 gir og pedalbrems. Hjelpemotor som gir oppstartshjelp opptil 6 km/t, og har en maksimal kjørelengde på 40 km. Enkelt betjeningsdisplay. Kurv og lys leveres som standard. Leveres i 4 størrelser, fra hjulstørrelse 16 tommer til 26 tommer.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 12 18 06 - 03
Trehjulsykler med hjelpemotor


Produktserien inneholder 5 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
HMS-artnr.209989209991209993209995209997
Lev-artnr.370200
0-AN
370300
0-AN
370400
0-AN
370500
0-AN
370600
0-AN
Hjuldiameter foran (")1620242626
Hjuldiameter bak (")1620242626
Innstigningshøyde (cm)1820222323
Skrittlengde min (cm)4451576875
Skrittlengde maks (cm)55698694101
Lengde maks (cm)120140165178178
Bredde maks (cm)6569757575
Totalvekt (kg)2628303132
Brukervekt maks (kg)6080100120120
Brems mekaniskJAJAJAJAJA
Brems hydrauliskNEINEINEINEINEI
PedalbremsJAJAJAJAJA
Håndbrems-----
Antall gir77777
DifferensialdriftNEINEINEINEINEI
Beregnet på barn-----
Hastighet maks (km/t) info
Hastighet som motoren automatisk skal kobles ut.
11,113,920,422,122,1
Kjørelengde maks (km) info
Ca antall km ved normal bruk.
4040404040
Oppstarthjelp motorJAJAJAJAJA
Batterikapasitet (Amh)99999
Type sensor-----




 
Relatert informasjon