Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Tilleggsutstyr til rullestoler | Batterier og batteriladere til rullestoler | Batterier til rullestoler | Sonnenschein GF

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Sonnenschein GF

GEL blybatteri

Leverandør Staubo Elektro-Maskin AS
1266 OSLO


Klassifisering 12 24 24 - 01
Batterier til rullestoler


Produktserien inneholder 4 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.029384142649029385-
Lev-artnr.089766
000
021920
5000
GF1206
3Y
GF1207
6V
Lengde maks (cm)26,127,826,133
Bredde maks (cm)13,517,517,117,1
Høyde maks (cm)23192123,6
Vekt (kg)19192328,8
Nominell spenning (V)12121212
Effekt (Ah)50557086




 
Relatert informasjon