Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | egenomsorg og deltakelse i personlig pleje | kroppsvask, bading og dusjing | Badekar | Badekar | Malibu badekar med elektrisk hev -/ senk og stol

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Malibu badekar med elektrisk hev -/ senk og stol

Malibu badekar med elektrisk hev -/ senk og stol
Elektrisk hev -/ senk, stol for inn og ut stigning, transport understell for stolen, manøverpanel for kaldt/varmt vann, auto fyll, hånddusj og håndkontroll for hev/senk.

Leverandør Arjo Norge AS
0694 OSLO


Klassifisering 09 33 21 - 01
Badekar


Produktserien inneholder 4 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.----
Lev-artnr.AZR131
10EU
AZL131
10EU
AZR231
10EU
AZL231
10EU
Totallengde (cm)160,5160,5170,5170,5
Totalbredde (cm)77777777
Løftehøyde min (cm)67676767
Løftehøyde maks (cm)97979797
Innvendig lengde (cm)150150160160
Innvendig bredde (cm)56565656
Innvendig høyde (cm)46464646
Fri høyde over gulv (cm)4444
ArmaturplasseringHøyre sideenstre sideHøyre sideVenstre side
Brukervekt maks (kg)130130130130
Løftekapasitet (kg)386386386386
Beregnet på barnNEINEINEINEI




 
Relatert informasjon