Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Sitteputer for komfort | Jay Balance Air D

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay Balance Air D NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med justerbart luftkammer i sittebrønnen. Fast front for støtte ved forflytning. Passer til rullestoler med plan- og hengekøysete. Leveres med to trekk. Høyde: 10 cm. Leveres i bredder fra 34 til 60 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 60 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Nedenfor vises 11 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.
Klikk på vis alle produkter for å se alle produkter i serien

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 11 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.208211208212208213208214208215208216208217208218208219208220
Lev-artnr.JBALC34
34ADMEU
JBALC34
36ADMEU
JBALC34
38ADMEU
JBALC34
40ADMEU
JBALC34
42ADMEU
JBALC36
36ADMEU
JBALC36
38ADMEU
JBALC36
40ADMEU
JBALC36
42ADMEU
JBALC36
44ADMEU
Bredde (cm)34343434343636363636
Lengde (cm)34363840423638404244
Høyde foran (cm)10101010101010101010
Høyde bak (cm)10101010101010101010
Brukervekt min (kg)25252525252525252525
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Vekt pute (kg)1,31,41,51,61,61,51,61,61,71,8
Fyllmaterialeluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skumluft/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neoprenpolyester/ neopren
Antall kammer2222222222
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)70707070707070707070
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA

Produkt 11 - 11
Teknisk dataVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 7: Sittepute som gir god støtte under forflytning .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.208221
Lev-artnr.JBALC36
46ADMEU
Bredde (cm)36
Lengde (cm)46
Høyde foran (cm)10
Høyde bak (cm)10
Brukervekt min (kg)25
Brukervekt maks (kg)150
Vekt pute (kg)1,9
Fyllmaterialeluft/ skum
Materiale i trekkpolyester/ neopren
Antall kammer2
LagdeltJA
Vasketemp pute (grader)85
Vasketemp trekk (grader)70
Beregnet på barnJA




 
Relatert informasjon