Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Senger | Senger og løse sengebunner med elektrisk regulering | Senger med elektrisk regulering av liggeflaten | Seng Opus

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Seng Opus NAV ikon

Seng med elektrisk regulering av sengehøyde. Elektrisk, firedelt sengebunn hvor hver del kan reguleres separat.

Leverandør Varodd Velferdsteknologi AS
4676 KRISTIANSAND


Klassifisering 18 12 10 - 01
Senger med elektrisk regulering av liggeflaten


Produktserien inneholder 4 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Senger, sengebunner, madrasser, hjertebrett og sengebord (01-12-2015 - 30-11-2019)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 3: Voksenseng med 4-delt liggeflate, elektrisk regulering av høyde, ryggdel, lårdel og leggdel.
Rammeavtale: Senger, sengebunner, madrasser, hjertebrett og sengebord (01-12-2015 - 30-11-2019).
info
Rangering 1.
Post 4: Voksenseng. 4-delt liggeflate med elektrisk regulering av høyde, ryggdel, lårdel og leggdel.
Rammeavtale: Senger, sengebunner, madrasser, hjertebrett og sengebord (01-12-2015 - 30-11-2019).
info
Rangering 1.
Post 2: Voksenseng 4-delt liggeflate med elektrisk regulering av høyde, ryggdel, lårdel og leggdel .
Rammeavtale: Senger, sengebunner, madrasser, hjertebrett og sengebord (01-12-2015 - 30-11-2019).
info
Rangering 1.
Post 1: Kort voksenseng med 4-delt liggeflate og elektrisk regulering av høyde, ryggdel, lårdel og leggdel..
Rammeavtale: Senger, sengebunner, madrasser, hjertebrett og sengebord (01-12-2015 - 30-11-2019).
HMS-artnr.214968214969214967214977
Lev-artnr.625082625087625077625022
Løftehøyde min (cm)35353535
Løftehøyde maks (cm)82828282
Løftekapasitet (kg)220220220180
Brukervekt maks (kg)185185185145
Totalvekt (kg)131135118117
Vekt tyngste del (kg)28292529
Yttermål lengde min (cm)214214214194
Yttermål lengde maks (cm)234234234214
Yttermål bredde min (cm)12413410493
Yttermål bredde maks (cm)12413410493
Madrass lengde min (cm)200200200180
Madrass lengde maks (cm)220220220200
Madrass bredde min (cm)1101209080
Madrass bredde maks (cm)1101209080
Sengeforlengelse info
Mulig å forlenge sengen med tilbehør
JAJAJAJA
Ryggdel lengde (cm)85858575
Setedel lengde (cm)25252525
Lårdel lengde (cm)31313131
Leggdel lengde (cm)59595954
Ryggdel reguleres separatJAJAJAJA
Lårdel reguleres separatJAJAJAJA
Leggdel reguleres separatJAJAJAJA
Fri høyde over gulv (cm)16161616
Hjuldiameter (mm)125125125125
Sengegrind høyde (cm)36363636
Sengegrind nedfellbarJAJAJAJA
Sengeport utsvingbar----
Gavler fjernes u/verktøyJAJAJAJA
Materiale rammeverkstålstålstålstål
Materiale gavlerMDFMDFMDFMDF
Materiale lamellerstålstålstålstål
Strømstyrke (volt)24242424
Antall motorer4444
Seng delbar antall6666
Delbar uten verktøyJAJAJAJA
Beregnet på barnNEINEINEIJA




 
Relatert informasjon