Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Stoler | Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter | Real 9400 plus el seteløft tilt sidestøtte barn

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9400 plus el seteløft tilt sidestøtte barn NAV ikon

Real 9400 plus el seteløft tilt sidestøtte barn
Arbeidsstol med manuelt seteløft for aktiv sittestilling beregnet for barn.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 01
Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter


Produktserien inneholder 8 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 8 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 8
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 21: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216700216701216702216703216704216705216706216707
Lev-artnr.9446002
101PV
9446002
102PV
9446002
103PV
9446002
104PV
9446002
111PV
9446002
112PV
9446002
113PV
9446002
114PV
Setehøyde min (cm)4343424250505050
Setehøyde maks (cm)6262626279797878
Setebredde (cm)2933363629333636
Setedybde (cm)3235394332353943
Setedybde min (cm)--------
Setedybde maks (cm)--------
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
4242424248484848
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
6666666682828282
Sete vreg forover (gr)1515151515151515
Sete vreg bakover (gr)1515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbarNEINEINEINEINEINEINEINEI
Armlenehøyde min (cm)00000000
Armlenehøyde maks (cm)1514141415141414
Armlenebredde (cm)88888888
Bredde mellom armlener min (cm)2626262626262626
Bredde mellom armlener maks (cm)4141414141414141
Rygghøyde (cm)3443434334434343
Ryggbredde (cm)3035353530353535
Hjuldiameter foran (tommer)44444444
Hjuldiameter bak (tommer)44444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysj
Stolbredde maks (cm)5961616159616161
Maks brukervekt (kg)5075757550757575
Totalvekt (kg)3132333331333334
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft--------




 
Relatert informasjon