Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Stoler | Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter | Real 9100 plus el seteløft

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9100 plus el seteløft NAV ikon

Real 9100 plus el seteløft
Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 01
Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter


Produktserien inneholder 16 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 16 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216578216579216580216581216582216583216584216585216586216587
Lev-artnr.9146000
603PV
9146000
604PV
9146000
605PV
9146000
606PV
9146000
607PV
9146000
608PV
9146000
609PV
9146000
610PV
9146000
613PV
9146000
614PV
Setehøyde min (cm)41414342434443444949
Setehøyde maks (cm)61616362636463647777
Setebredde (cm)40404044444448484040
Setedybde (cm)39434843485348533943
Setedybde min (cm)----------
Setedybde maks (cm)----------
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
39394140414241424747
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
65656766676867688181
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
Sete vreg bakover (gr)8888888888
SeterotasjonJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seterotasjon låsbarJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)27272627262526252727
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)38383838383838383838
Bredde mellom armlener maks (cm)53535353535353535353
Rygghøyde (cm)26262626262626262626
Ryggbredde (cm)33333338383838383333
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer)4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysj
Stolbredde maks (cm)65656565656566666565
Maks brukervekt (kg)150150150150150150150150150150
Totalvekt (kg)27272828282928292828
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seteløft----------

Produkt 11 - 16
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 3.
Post 6: Arbeidsstol med elektrisk seteløft og seterotasjon.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216588216589216590216591216592216593
Lev-artnr.9146000
615PV
9146000
616PV
9146000
617PV
9146000
618PV
9146000
619PV
9146000
620PV
Setehøyde min (cm)515051525152
Setehøyde maks (cm)797879807980
Setebredde (cm)404444444848
Setedybde (cm)484348534853
Setedybde min (cm)------
Setedybde maks (cm)------
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
494849504950
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
838283848384
Sete vreg forover (gr)151515151515
Sete vreg bakover (gr)888888
SeterotasjonJAJAJAJAJAJA
Seterotasjon låsbarJAJAJAJAJAJA
Armlenehøyde min (cm)000000
Armlenehøyde maks (cm)262726252625
Armlenebredde (cm)888888
Bredde mellom armlener min (cm)383838383838
Bredde mellom armlener maks (cm)535353535353
Rygghøyde (cm)262626262626
Ryggbredde (cm)333838383838
Hjuldiameter foran (tommer)444444
Hjuldiameter bak (tommer)444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysj
Stolbredde maks (cm)656565656666
Maks brukervekt (kg)150150150150150150
Totalvekt (kg)282828292929
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEI
Seteløft------




 
Relatert informasjon