Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Stoler | Arbeidsstoler med manuell seteløfter | Real 9000 plus

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9000 plus NAV ikon

Real 9000 plus
Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 02
Arbeidsstoler med manuell seteløfter


Produktserien inneholder 16 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 16 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216544216545216546216547216548216549216550216551216552216553
Lev-artnr.9046000
403PV
9046000
404PV
9046000
405PV
9046000
406PV
9046000
407PV
9046000
408PV
9046000
409PV
9046000
410PV
9046000
413PV
9046000
414PV
Setehøyde min (cm)39393939394039404747
Setehøyde maks (cm)53535353535453546868
Setebredde (cm)40404044444448484040
Setedybde (cm)39434843485348533943
Setedybde min (cm)----------
Setedybde maks (cm)----------
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
39393939394039404545
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
57575757575857587272
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
Sete vreg bakover (gr)8888888888
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbarNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)24232323222023222423
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)38383838383838383838
Bredde mellom armlener maks (cm)53535353535353535353
Rygghøyde (cm)43434343434343434343
Ryggbredde (cm)42424242424246464242
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer)4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysj
Stolbredde maks (cm)65656565656566666565
Maks brukervekt (kg)150150150150150150150150150150
Totalvekt (kg)29303030303030313030
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seteløft----------

Produkt 11 - 16
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Arbeidsstol med manuelt seteløft, tilt, høy rygg med integrert sidestøtte og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216554216555216556216557216558216559
Lev-artnr.9046000
415PV
9046000
416PV
9046000
417PV
9046000
418PV
9046000
419PV
9046000
420PV
Setehøyde min (cm)474747484747
Setehøyde maks (cm)686868696868
Setebredde (cm)404444444848
Setedybde (cm)484348534853
Setedybde min (cm)------
Setedybde maks (cm)------
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
454545464546
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
727272737273
Sete vreg forover (gr)151515151515
Sete vreg bakover (gr)888888
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbarNEINEINEINEINEINEI
Armlenehøyde min (cm)000000
Armlenehøyde maks (cm)232322202322
Armlenebredde (cm)888888
Bredde mellom armlener min (cm)383838383838
Bredde mellom armlener maks (cm)535353535353
Rygghøyde (cm)434343434343
Ryggbredde (cm)424242424646
Hjuldiameter foran (tommer)444444
Hjuldiameter bak (tommer)444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysj
Stolbredde maks (cm)656565656666
Maks brukervekt (kg)150150150150150150
Totalvekt (kg)303030313131
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEI
Seteløft------




 
Relatert informasjon