Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Arbeidsstoler | Real 9300 plus barn

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9300 plus barn NAV ikon

Real 9300 plus barn
Arbeidsstol med manuelt seteløft. Stolen finnes i flere størrelser, og er beregnet for barn

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 02
Arbeidsstoler med manuell seteløfter


Produktserien inneholder 8 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020)

Nedenfor vises 8 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 8 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 8
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216648216649216650216651216652216653216654216655
Lev-artnr.9346001
601PV
9346001
602PV
9346001
603PV
9346001
604PV
9346001
611PV
9346001
612PV
9346001
613PV
9346001
614PV
Setehøyde min (cm)3939393947474747
Setehøyde maks (cm)5353535368686868
Setebredde (cm)2933363629333636
Setedybde (cm)3235394332353943
Setedybde min (cm)--------
Setedybde maks (cm)--------
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
3939393945454545
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
5757575772727272
Sete vreg forover (gr)1515151515151515
Sete vreg bakover (gr)1515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbarNEINEINEINEINEINEINEINEI
Armlenehøyde min (cm)00000000
Armlenehøyde maks (cm)1818181818181818
Armlenebredde (cm)88888888
Bredde mellom armlener min (cm)2626262626262626
Bredde mellom armlener maks (cm)4141414141414141
Rygghøyde (cm)3234363632343636
Ryggbredde (cm)2730333327303333
Hjuldiameter foran (tommer)44444444
Hjuldiameter bak (tommer)44444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysjPlysj
Stolbredde maks (cm)5961616159616161
Maks brukervekt (kg)5075757550757575
Totalvekt (kg)2526272726272728
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft--------




 
Relatert informasjon