Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Sittemøbler | Coxitstoler | Coxitstol med elektrisk seteløfter | Real 9800 Plus

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9800 Plus NAV ikon

Real 9800 Plus
Coxit arbeidsstol med elektrisk seteløft. Setet er delt med individuelt regulerbare klaffer, som gir mulighet til å sitte med åpen hoftevinkel.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 09 - 01
Coxitstol med elektrisk seteløfter


Produktserien inneholder 10 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 15: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216718216719216720216721216722216723216724216725216726216727
Lev-artnr.9846001
501PV
9846001
502PV
9846001
503PV
9846001
504PV
9846001
505PV
9846001
511PV
9846001
512PV
9846001
513PV
9846001
514PV
9846001
515PV
Setehøyde min (cm)41434243434951505151
Setehøyde maks (cm)61636263637779787979
Setebredde (cm)40404444484040444448
Setedybde (cm)43484348484348434848
Setehøyde maks med verktøy (cm)39414041414749484949
Setehøyde min med verktøy (cm)65676667678183828383
Sete vreg bakover (gr)8888888888
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbarNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)28262727262826272726
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)38383838383838383838
Bredde mellom armlener maks (cm)53535353535353535353
Rygghøyde (cm)26262626262626262626
Ryggbredde (cm)33333838383333383838
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer )4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
Stolbredde maks (cm)65656565666565656566
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Totalvekt (kg)28282829292829292929
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon