Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Coxit-stoler | Coxitstol med manuell seteløfter | Real 9700 Plus

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9700 Plus NAV ikon

Real 9700 Plus
Coxit arbeidsstol med manuelt seteløft. Setet er delt med individuelt regulerbare klaffer som gir mulighet til å sitte med åpen hoftevinkel.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 09 - 02
Coxitstol med manuell seteløfter


Produktserien inneholder 10 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 14: Coxitstol med manuelt seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler/-bord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2016 - 30-01-2020).
HMS-artnr.216708216709216710216711216712216713216714216715216716216717
Lev-artnr.9746001
401PV
9746001
402PV
9746001
403PV
9746001
404PV
9746001
405PV
9746001
411PV
9746001
412PV
9746001
413PV
9746001
414PV
9746001
415PV
Setehøyde min (cm)39403940394647464747
Setehøyde maks (cm)53545354546768676868
Setebredde (cm)40404444484040444448
Setedybde (cm)43484348484348434848
Setehøyde maks med verktøy (cm)39403940394445444545
Setehøyde min med verktøy (cm)57585758587172717272
Sete vreg bakover (gr)8888888888
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbarNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)28262727262826272726
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)38383838383838383838
Bredde mellom armlener maks (cm)53535353535353535353
Rygghøyde (cm)26262626262626262626
Ryggbredde (cm)33333838383333383838
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer )4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
Stolbredde maks (cm)65656565666565656566
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Totalvekt (kg)25262626262626262727
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon