Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Madrasser og overmadrasser | Overmadrasser statiske | Care Bed

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Care Bed NAV ikon

Care Bed
Overmadrass med statisk luft. Luften fordeles mellom cellene. Madrassen fylles med luft i rundt et minutt med brukeren liggende oppå, tilpasser seg form og vekt. Ventilen lukker seg automatisk ved rett mengde luft. Trekk må bestilles i tillegg. Brukervekt opptil 150 kg.

Leverandør Invacare AS
0603 OSLO


Klassifisering 18 12 18 - 09
Overmadrasser statiske


Produktserien inneholder 16 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 16 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
HMS-artnr.230226230227230228230229230230230231230232230233230234230235
Lev-artnr.1627437162743816274391627440162744116274421627443162744416274451627446
Bredde (cm)85858585858590909090
Lengde (cm)180190200210215220180190200210
Høyde (cm)10101010101010101010
Vekt madrass (kg)37,437,537,637,737,837,93838,238,541
Brukervekt min (kg)----------
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Antall seksjoner1111111111
Fyllmaterialeluftluftluftluftluftluftluftluftluftluft
Inkotrekk----------
Materiale i trekk----------
FuktabsorberendeNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Vasketemp madrass (°C)90909090909090909090
Vasketemp trekk (°C)----------
Romtemp min (°C)1111111111
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI

Produkt 11 - 16
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 3.
Post 2: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (voksne).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
HMS-artnr.230236230237230238230239230240230241
Lev-artnr.162744716274481627449162745016274511627452
Bredde (cm)909060657075
Lengde (cm)215220140160160165
Høyde (cm)101010101010
Vekt madrass (kg)41,541,5171717,117,2
Brukervekt min (kg)------
Brukervekt maks (kg)150150150150150150
Antall seksjoner111111
Fyllmaterialeluftluftluftluftluftluft
Inkotrekk------
Materiale i trekk------
FuktabsorberendeNEINEINEINEINEINEI
Vasketemp madrass (°C)909090909090
Vasketemp trekk (°C)------
Romtemp min (°C)111111
Beregnet på barnNEINEIJAJAJAJA




 
Relatert informasjon