Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Rammeavtale | Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper | Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn) | Care Bed

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Care Bed NAV ikon

Care Bed
Overmadrass med statisk luft. Luften fordeles mellom cellene. Madrassen fylles med luft i rundt et minutt med brukeren liggende oppå, tilpasser seg form og vekt. Ventilen lukker seg automatisk ved rett mengde luft. Trekk må bestilles i tillegg. Brukervekt opptil 150 kg.

Leverandør Invacare AS
0603 OSLO


Klassifisering 18 12 18 - 09
Overmadrasser statiske


Produktserien inneholder 4 produkter på Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Produktserien inneholder også produkter, som ikke tilhører posten. Vis alle produkter i produktserien.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
info
Rangering 1.
Post 3: Statiske overmadrasser som innstilles til bruker (barn).
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-01-2017 - 31-12-2019).
HMS-artnr.230238230239230240230241
Lev-artnr.1627449162745016274511627452
Bredde (cm)60657075
Lengde (cm)140160160165
Høyde (cm)10101010
Vekt madrass (kg)171717,117,2
Brukervekt min (kg)----
Brukervekt maks (kg)150150150150
Antall seksjoner1111
Fyllmaterialeluftluftluftluft
Inkotrekk----
Materiale i trekk----
FuktabsorberendeNEINEINEINEI
Vasketemp madrass (°C)90909090
Vasketemp trekk (°C)----
Romtemp min (°C)1111
Beregnet på barnJAJAJAJA




 
Relatert informasjon