Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | vertikal forflytning | Fastmonterte løfteplattformer | Løfteplattformer uten sjakt | Strategos B

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Strategos B NAV ikon

Strategos B
Frittstående løfteplattform for innendørs og utendørs bruk. Lav påkjøringshøyde. Leveres inkludert montasjestativ og varmekabler i alle betjeningspanel.

Leverandør Handicare AS
1501 Moss


Klassifisering 18 30 05 - 01
Løfteplattformer uten sjakt


Produktserien inneholder 7 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 7 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 7
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform med løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform med løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform med løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform med løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform med løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform med løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform med løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
HMS-artnr.230766230767230768230769230770230771230772
Lev-artnr.1118001
200ST
1111100
1500ST
1111400
1800ST
1111700
2100ST
1112100
2500ST
1112400
2800ST
1112600
3000ST
Bruksområdeinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ ute
Bredde plattformgulv (cm)104104104104104104104
Lengde plattformgulv (cm)143143143143143143143
Yttermål bredde (cm)148148148148148148148
Yttermål lengde (cm)211211211211211211211
Nedbygningsdybde (cm)5555555
Løftehøyde (cm)120150180210250280300
Betjening typetrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapp
Driftsspenning (V)230230230230230230230
Antall faser1111111
Strømstyrke (A)16161616161616
BatteridriftNEINEINEINEINEINEINEI
Nødsenk betjening-------
Nødsenk typesveivsveivsveivsveivsveivsveivsveiv
Løftekapasitet (kg)400400400400400400400
Spesialmål mulig-------




 
Relatert informasjon