Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | vertikal forflytning | Trappeheiser med plattform | Trappeheiser med plattform | Leo R

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Leo R NAV ikon

Trappeheis med plattform beregnet for rett trapp. Innendørs og utendørs bruk. Styres med trykknapper.

Leverandør TKS Heis AS
4367 NÆRBØ


Klassifisering 18 30 11 - 01
Trappeheiser med plattform


Produktserien inneholder 4 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 4.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 4.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 4.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 4.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp utendørs utførelse, til innendørs og utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
HMS-artnr.170027230706230707230708
Lev-artnr.N302000N302202N302203N302204
Bruksområdeinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ ute
Bredde plattform (cm)80607080
Dybde plattform (cm)1008090120
Parkeringsdybde (oppslått) (cm)29292929
Trappeløpsbredde min (cm)1028292102
Skinne stigning maks (grader)45454545
Kjørelengde (cm)1500150015001500
Betjening typetrykknapptrykknapptrykknapptrykknapp
Driftsspenning (V)230230230230
Antall faser1111
Strømstyrke (A)10101010
BatteridriftJAJAJAJA
Nødsenk betjeningbruker/ hjelperbruker/ hjelperbruker/ hjelperbruker/ hjelper
Nødsenk typebatteri/ sveivbatteri/ sveivbatteri/ sveivbatteri/ sveiv
Løftekapasitet (kg)250250250250




 
Relatert informasjon