Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | vertikal forflytning | Trappeheiser med plattform | Trappeheiser med plattform | Leo R

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Leo R NAV ikon

Trappeheis med plafttform for rett trapp. Leo R har utendørs utførelse som betyr at den kan brukes innen- og utendørs. Betjenes med trykknapper. Finnes i plattformbredde mellom 60-80 cm og plattformdybde mellom 80-120 cm. Løftekapasitet: 250 kg.

Leverandør TKS Heis AS
4367 NÆRBØ


Klassifisering 18 30 11 - 01
Trappeheiser med plattform


Produktserien inneholder 6 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 6 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 6
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 14: Trappeheis med plattform for rett trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
HMS-artnr.230706288116230707170027230708288117
Lev-artnr.N302202N302206N302203N302000N302204N302207
Bruksområdeinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ ute
Bredde plattform (cm)607070808090
Dybde plattform (cm)8010090100120100
Parkeringsdybde (oppslått) (cm)303030303030
Trappeløpsbredde min (cm)829292102102112
Skinne stigning maks (grader)505050505050
Kjørelengde (cm)700070007000700070007000
Betjening typetrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapp
Driftsspenning (V)230230230230230230
Antall faser111111
Strømstyrke (A)101010101010
BatteridriftJAJAJAJAJAJA
Nødsenk betjeninghjelperhjelperhjelperhjelperhjelperhjelper
Nødsenk typesveivsveivsveivsveivsveivsveiv
Løftekapasitet (kg)300300300300300300




 
Relatert informasjon