Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | vertikal forflytning | Trappeheiser med plattform | Trappeheiser med plattform | T80-1

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

T80-1 NAV ikon

T80-1
Trappeheis med plattform beregnet for trapp med sving eller repos. Utendørs bruk. Styres med håndholdt fjernkontroll festet med spiralkabel. Trådløse, trykknapper montert på hentetablåene. Begge låsbart.

Leverandør Hepro AS
8250 ROGNAN


Klassifisering 18 30 11 - 01
Trappeheiser med plattform


Produktserien inneholder 5 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 16: Trappeheis med plattform for trapp med sving/repos - for utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Trappeheis med plattform for trapp med sving/repos - for utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Trappeheis med plattform for trapp med sving/repos - for utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Trappeheis med plattform for trapp med sving/repos - for utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
info
Rangering 1.
Post 16: Trappeheis med plattform for trapp med sving/repos - for utendørs bruk.
Rammeavtale: Løfteplattformer, trappeheiser og trappeklatrere (01-02-2017 - 31-01-2020).
HMS-artnr.230978230979230980230981230982
Lev-artnr.4100741009410114100341005
Bruksområdeutendørsutendørsutendørsutendørsutendørs
Bredde plattform (cm)758490100100
Dybde plattform (cm)6868707580
Parkeringsdybde (oppslått) (cm)4141414141
Trappeløpsbredde min (cm)104106109115120
Skinne stigning maks (grader)6060606060
Kjørelengde (cm)10001000100010001000
Betjening typefjernkontrollfjernkontrollfjernkontrollfjernkontrollfjernkontroll
Driftsspenning (V)230230230230230
Antall faser11111
Strømstyrke (A)2424242424
BatteridriftJAJAJAJAJA
Nødsenk betjeninghjelperhjelperhjelperhjelperhjelper
Nødsenk typeannetannetannetannetannet
Løftekapasitet (kg)300300300300300




 
Relatert informasjon