Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Sittevogner | Delta Buggy

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Delta Buggy NAV ikon

Tre-hjuls jogge-/terrengvogn beregnet for barn, ungdom og voksne. Utstyrt med luftfylte hjul. Dynamisk hengekøyesete for korrigering av sittestilling ved hjelp av tilbehør. Leveres med hoftebelte, skulderbelte, kalesje, regntrekk, ledsagerbrems med parkeringsbrems, kurv, tippesikring og rammepolster. Vognen er sammenleggbar. Fås i 6 størrelser.

Leverandør Hjelpemiddelspesialisten AS
1252 Oslo


Klassifisering 12 27 07 - 01
Sittevogner


Produktserien inneholder 6 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Vogner og hjelpemidler til sport og aktivitet (01-10-2020 - 30-09-2022)

Nedenfor vises 6 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 6 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 6
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 10: Joggevogn/terrengvogn med tre eller fire hjul.
Rammeavtale: Vogner og hjelpemidler til sport og aktivitet (01-10-2020 - 30-09-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Joggevogn/terrengvogn med tre eller fire hjul.
Rammeavtale: Vogner og hjelpemidler til sport og aktivitet (01-10-2020 - 30-09-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Joggevogn/terrengvogn med tre eller fire hjul.
Rammeavtale: Vogner og hjelpemidler til sport og aktivitet (01-10-2020 - 30-09-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Joggevogn/terrengvogn med tre eller fire hjul.
Rammeavtale: Vogner og hjelpemidler til sport og aktivitet (01-10-2020 - 30-09-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Joggevogn/terrengvogn med tre eller fire hjul.
Rammeavtale: Vogner og hjelpemidler til sport og aktivitet (01-10-2020 - 30-09-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Joggevogn/terrengvogn med tre eller fire hjul.
Rammeavtale: Vogner og hjelpemidler til sport og aktivitet (01-10-2020 - 30-09-2022).
HMS-artnr.231864231862231863231860231861231859
Lev-artnr.D1010-SD1020-
M2
D1020-
M1
D1030-
L2
D1030-
L1
D1040-
XL
Setebredde min (cm)323434363638
Setebredde maks (cm)323434363638
Setedybde min (cm)243228383442
Setedybde maks (cm)243228383442
Rygghøyde min (cm)273626423444
Rygghøyde maks (cm)505440645570
Setetiltfastfastfastfastfastfast
Ryggvinkelfastfastfastfastfastfast
Kjørehåndtak hregJAJAJAJAJAJA
Belte5-punkts5-punkts5-punkts5-punkts5-punkts5-punkts
Hjul foranfastefastefastefastefastefaste
Hjulluftfylteluftfylteluftfylteluftfylteluftfylteluftfylte
Hjuldiameter (")121616161616
HåndbremsJAJAJAJAJAJA
Totalvekt (kg)13,415,815,616,516,316,8
Totalbredde (cm)616363696969
Totallengde (cm)109115115135135152
Brukervekt maks (kg)405050707090
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJA
HjelpemotorNEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon