Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Sykler | Fotdrevne tre- og firehjulssykler | Trehjulsykler med pedalbrems | 3-18 Momo

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

3-18 Momo

Trehjulsykkel med 7 gir og pedalbrems. Kurv og lys leveres som standard. Bildene viser to av de seks ulike størrelsene.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 12 18 06 - 04
Trehjulsykler med pedalbrems


Produktserien inneholder 6 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 6 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 6
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.231449231450231451231452231453231454
Lev-artnr.3701000
-03-S7
3702000
-03-S7
3703000
-03-S7
3704000
-03-S7
3705000
-03-S7
3706000
-03-S7
Hjuldiameter foran (")121620242626
Hjuldiameter bak (")121620242626
Innstigningshøyde (cm)161820222323
Skrittlengde min (cm)324451576875
Skrittlengde maks (cm)4455698694101
Lengde maks (cm)102120140165178178
Bredde maks (cm)586569757575
Totalvekt (kg)14,517,119,722,22325
Brukervekt maks (kg)406080100120120
Brems mekaniskJAJAJAJAJAJA
Brems hydraulisk------
PedalbremsJAJAJAJAJAJA
Håndbrems------
Antall gir777777
DifferensialdriftNEINEINEINEINEINEI
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon