Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Biltilpasninger og -tilbehør | Bilseter og bilputer samt tilbehør og tilpasninger av seter | Bilseter for barn | Kidsflex bilsete

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Kidsflex bilsete

Et bilsete med gode tilpasningsmuligheter og høy brukervekt (opp til 75 kg). Det er svært fleksibelt og kan enkelt justeres for å tilpasses ulike funksjonsnivå, noe som bidrar til bedre sikkerhet. Bilsetet kan kombinere tilt, dreieplate og Isofix. Det er også enkelt å tilpasse setedybde og beltehøyde slik at det passer fint til barn i vekst.

Leverandør Bardum AS
1405 Langhus


Klassifisering 12 12 12 - 01
Bilseter for barn


Produktserien inneholder 5 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
HMS-artnr.252415232826233004233892243774
Lev-artnr.300000
-S2
300000
-S1
310000
-S1
310000
-S-XL
310000
-S2
Rygghøyde min (cm)4343495849
Rygghøyde maks (cm)5151576957
Setebredde min (cm)2727313631
Setebredde maks (cm)3131354035
Setedybde min (cm)2828344034
Setedybde maks (cm)3333394639
Brukervekt min (kg)-----
Brukervekt maks (kg)-22367536
Setets vekt (kg)8,28,28,912,38,9
Beregnet på barnJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon