Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Lenestoler og stoler med oppreisingsfunksjon | Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning | Nova 20

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Nova 20 NAV ikon

Stol med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtter og oppreisningsfunksjon. Leveres som standard med skrått seteløft, men kan endres til rettløft uten bruk av deler. Nedfellbare armlener. Fås med trekk i stoff og hud. Inkontinenstrekk fås som tilbehør. Tåler brukervekt opptil 150 kg.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 15 - 02
Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning


Produktserien inneholder 10 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 4: Stoler med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
HMS-artnr.241445241446241447241448241449241450241451241452241453241454
Lev-artnr.127700
00
127800
00
129700
00
129800
00
128700
00
128800
00
126700
00
126800
00
126750
00
126850
00
Reguleringelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk
Synkron reguleringNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Individuell reguleringJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft rettNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seteløft vinkletJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Tilt----------
Tilt min (grader)----------
Tilt maks (grader)----------
Vinkel sete-rygg min (grader)100100100100100100100100100100
Vinkel sete-rygg maks (grader)140140140140140140140140140140
Sitteenhet svingbarNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Sitteenhet låsbar----------
Setehøyde foran min (cm)43435151404043434040
Setehøyde foran maks (cm)51515959484851514848
Setehøyde oppreist stilling skråløft foran (cm)57576565545457575454
Setehøyde oppreist stilling skråløft bak (cm)69697777666669696666
Setehøyde oppreist stilling rettløft foran (cm)71717979686871716868
Setehøyde oppreist stilling rettløft bak (cm)69697777666669696666
Benstøttelengde min (cm)47474747474747474747
Benstøttelengde maks (cm)54545555545454545454
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling min (cm)51515959515151515151
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling maks (cm)59596767595959595959
Setebredde min (cm)53535353535347474747
Setebredde maks (cm)61616161616155555555
Setedybde min (cm)47474747424247474242
Setedybde maks (cm)53535353505053535050
Rygghøyde (cm)78787878717178787171
Armleneavstand min (cm)50505050505044444444
Armleneavstand maks (cm)57575757575751515151
Armlenehøyde min (cm)5555885588
Armlenehøyde maks (cm)25252525282825252828
Armlener fellbareJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Trekkstoffhudstoffhudstoffhudstoffhudstoffhud
Stollengde utvendig maks (cm)163163163163152152163163152152
Stolbredde utvendig maks (cm)77777777777772727272
Stolens vekt (kg)60616061596059605556
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon