Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Lenestoler og stoler med oppreisingsfunksjon | Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning | Nova 30 sving

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Nova 30 sving NAV ikon

Stol med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtter og oppreisningsfunksjon. Rett og vinklet seteløft, tiltfunksjon. Nedfellbare armlener. Svingbart understell som kan låses i ulike posisjoner. Tiltfunksjon. Fås med trekk i stoff og hud. Inkontinenstrekk fås som tilbehør. Tåler brukervekt opptil 150 kg.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 15 - 02
Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning


Produktserien inneholder 10 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 1.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
HMS-artnr.241475241476241477241478241479241480241481241482241483241484
Lev-artnr.157700
00
157800
00
159700
00
159800
00
158700
00
158800
00
156700
00
156800
00
156750
00
156850
00
Reguleringelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk
Synkron reguleringNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Individuell reguleringJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft rettJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft vinkletJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
TiltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Tilt min (grader)8888888888
Tilt maks (grader)23232323232323232323
Vinkel sete-rygg min (grader)100100100100100100100100100100
Vinkel sete-rygg maks (grader)125125125125125125125125125125
Sitteenhet svingbarJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Sitteenhet låsbarJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Setehøyde foran min (cm)43435252404043434040
Setehøyde foran maks (cm)51516060484851514848
Setehøyde oppreist stilling skråløft foran (cm)57576666545457575454
Setehøyde oppreist stilling skråløft bak (cm)69697878666669696666
Setehøyde oppreist stilling rettløft foran (cm)71718080686871716868
Setehøyde oppreist stilling rettløft bak (cm)69697878666669696666
Benstøttelengde min (cm)47474747474747474747
Benstøttelengde maks (cm)54545555545454545454
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling min (cm)51516060515151515151
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling maks (cm)59596868595959595959
Setebredde min (cm)53535353535347474747
Setebredde maks (cm)61616161616155555555
Setedybde min (cm)42424242424242424242
Setedybde maks (cm)53535353535353535353
Rygghøyde (cm)78787878717178787171
Armleneavstand min (cm)50505050505044444444
Armleneavstand maks (cm)57575757575751515151
Armlenehøyde min (cm)5555885588
Armlenehøyde maks (cm)25252525282825252828
Armlener fellbareJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Trekkstoffhudstoffhudstoffhudstoffhudstoffhud
Stollengde utvendig maks (cm)163163163163152152163163152152
Stolbredde utvendig maks (cm)80808080808075757575
Stolens vekt (kg)63646364626362635960
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon