Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Lenestoler og stoler med oppreisingsfunksjon | Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning | Nova 30

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Nova 30 NAV ikon

Stol med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtter og oppreisningsfunksjon. Rett og vinklet seteløft, tiltfunksjon. Nedfellbare armlener. Fås med trekk i stoff og hud. Inkontinenstrekk fås som tilbehør. Tåler brukervekt opptil 150 kg.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 15 - 02
Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning


Produktserien inneholder 10 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 1.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
HMS-artnr.241455241456241457241458241459241460241461241462241463241464
Lev-artnr.147700
00
147800
00
149700
00
149800
00
148700
00
148800
00
146700
00
146800
00
146750
00
146850
00
Reguleringelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk
Synkron reguleringNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Individuell reguleringJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft rettJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft vinkletJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
TiltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Tilt min (grader)8888888888
Tilt maks (grader)23232323232323232323
Vinkel sete-rygg min (grader)100100100100100100100100100100
Vinkel sete-rygg maks (grader)125125125125125125125125125125
Sitteenhet svingbarNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Sitteenhet låsbar----------
Setehøyde foran min (cm)43435151404043434040
Setehøyde foran maks (cm)51515959484851514848
Setehøyde oppreist stilling skråløft foran (cm)57576565545457575454
Setehøyde oppreist stilling skråløft bak (cm)69697777666669696666
Setehøyde oppreist stilling rettløft foran (cm)71717979686871716868
Setehøyde oppreist stilling rettløft bak (cm)69697777666669696666
Benstøttelengde min (cm)47474747474747474747
Benstøttelengde maks (cm)54545555545454545454
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling min (cm)51515959515151515151
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling maks (cm)59596767595959595959
Setebredde min (cm)53535353535347474747
Setebredde maks (cm)61616161616155555555
Setedybde min (cm)47474747424247474242
Setedybde maks (cm)53535353505053535050
Rygghøyde (cm)78787878717178787171
Armleneavstand min (cm)50505050505044444444
Armleneavstand maks (cm)57575757575751515151
Armlenehøyde min (cm)5555885588
Armlenehøyde maks (cm)25252525282825252828
Armlener fellbareJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Trekkstoffhudstoffhudstoffhudstoffhudstoffhud
Stollengde utvendig maks (cm)163163163163152152163163152152
Stolbredde utvendig maks (cm)77777777777772727272
Stolens vekt (kg)62636364616261625859
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon