Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Lenestoler og stoler med oppreisingsfunksjon | Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning | Fitform 576 Nordic2 Tilt

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Fitform 576 Nordic2 Tilt NAV ikon

Stol med individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. Rett og vinklet seteløft, tiltfunksjon. Leveres som standard med korsryggstøtte og sidelommer. Fås med trekk i stoff og hud. Inkontinenstrekk fås som tilbehør. Tåler brukervekt opptil 150 kg. Stoler med setebredde 57 tåler brukervekt opptil 175 kg.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 18 09 15 - 02
Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning


Produktserien inneholder 10 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
info
Rangering 3.
Post 6: Stoler med elektrisk tilt og individuell elektrisk regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2022).
HMS-artnr.241046241047241048241049241050241051241052241053241054241055
Lev-artnr.1100-1
076
1100-1
077
1100-1
078
1100-1
079
1100-1
080
1100-1
081
1100-1
082
1100-1
083
1100-1
084
1100-1
085
Reguleringelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk
Synkron reguleringNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Individuell reguleringJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft rettJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft vinkletJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
TiltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Tilt min (grader)5555555555
Tilt maks (grader)35353535353535353535
Vinkel sete-rygg min (grader)95959595959595959595
Vinkel sete-rygg maks (grader)135135135135135135135135135135
Sitteenhet svingbarNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Sitteenhet låsbar----------
Setehøyde foran min (cm)39394040404040404040
Setehøyde foran maks (cm)59596060606060606060
Setehøyde oppreist stilling skråløft foran (cm)73737373737373737373
Setehøyde oppreist stilling skråløft bak (cm)80808080808080808080
Setehøyde oppreist stilling rettløft foran (cm)59595959595959595959
Setehøyde oppreist stilling rettløft bak (cm)81818181818181818181
Benstøttelengde min (cm)44444444444444444444
Benstøttelengde maks (cm)55555555555555555555
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling min (cm)83838383838383838383
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling maks (cm)103103103103103103103103103103
Setebredde min (cm)45454545515151515757
Setebredde maks (cm)45454545515151515757
Setedybde min (cm)43434343494943434343
Setedybde maks (cm)53535353595953535353
Rygghøyde (cm)72728484848484848484
Armleneavstand min (cm)45454545515151515757
Armleneavstand maks (cm)45454545515151515757
Armlenehøyde min (cm)15151515151515151515
Armlenehøyde maks (cm)29292929292929292929
Armlener fellbareNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Trekkstoffhudstoffhudstoffhudstoffhudstoffhud
Stollengde utvendig maks (cm)172172172172172172172172172172
Stolbredde utvendig maks (cm)80808080808080808080
Stolens vekt (kg)67676868707070707373
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150175175
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon