Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Lenestoler og stoler med oppreisingsfunksjon | Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning | Arctic 17 Tilt Sving

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Arctic 17 Tilt Sving NAV ikon

Stol med individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. Rett og vinklet seteløft, tiltfunksjon . Nedfellbare armlener. Svingbart understell som kan låses i ulike posisjoner. Fås med trekk i stoff og hud. Inkontinenstrekk fås som tilbehør. Tåler brukervekt opptil 165 kg.

Leverandør Hepro AS
8250 ROGNAN


Klassifisering 18 09 15 - 02
Løftestoler med individuell regulering av rygg, benstøtter og oppreisning


Produktserien inneholder 8 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 8 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 8
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
info
Rangering 2.
Post 10: Stoler med elektrisk tilt, svingfunksjon og individuell regulering av rygg, leggstøtte og oppreisningsfunksjon. .
Rammeavtale: Stoler med oppreisingsfunksjon (01-05-2018 - 30-04-2020).
HMS-artnr.240544240543240546240545240547240548240550240549
Lev-artnr.2945329452294572945629460294612946529464
Reguleringelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk
Synkron reguleringNEINEINEINEINEINEINEINEI
Individuell reguleringJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft rettJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløft vinkletJAJAJAJAJAJAJAJA
TiltJAJAJAJAJAJAJAJA
Tilt min (grader)33333333
Tilt maks (grader)2323232323232323
Vinkel sete-rygg min (grader)117117117117117117117117
Vinkel sete-rygg maks (grader)152152152152152152152152
Sitteenhet svingbarJAJAJAJAJAJAJAJA
Sitteenhet låsbarJAJAJAJAJAJAJAJA
Setehøyde foran min (cm)4545454545454545
Setehøyde foran maks (cm)5555555555555555
Setehøyde oppreist stilling skråløft foran (cm)6161616161616161
Setehøyde oppreist stilling skråløft bak (cm)7373737373737373
Setehøyde oppreist stilling rettløft foran (cm)7373737373737373
Setehøyde oppreist stilling rettløft bak (cm)7373737373737373
Benstøttelengde min (cm)4343434343434343
Benstøttelengde maks (cm)5050505050505050
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling min (cm)5858585858585858
Benstøttehøyde over gulv i ytterstilling maks (cm)8585858585858585
Setebredde min (cm)4040454550505555
Setebredde maks (cm)4040454550505555
Setedybde min (cm)3636393939393939
Setedybde maks (cm)4545484848484848
Rygghøyde (cm)8181818181818181
Armleneavstand min (cm)4040454550505555
Armleneavstand maks (cm)5050555560606565
Armlenehøyde min (cm)66666666
Armlenehøyde maks (cm)2222222222222222
Armlener fellbareJAJAJAJAJAJAJAJA
Trekkhudstoffhudstoffstoffhudhudstoff
Stollengde utvendig maks (cm)182182182182182182184183
Stolbredde utvendig maks (cm)6767727277777777
Stolens vekt (kg)6161636365656767
Brukervekt maks (kg)165165165165165165165165
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon