Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | egenomsorg og deltakelse i personlig pleje | toalettbesøk | Flyttbare toalettstoler | Kombinerte dusj- og toalettstoler | Flamingo

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Flamingo NAV ikon

Dusj- og toalettstol med tilt for barn og ungdom. Avtakbare armlener. Leveres i str. 1-4.

Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 09 12 03 - 01
Kombinerte dusj- og toalettstoler


Produktserien inneholder 4 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 2.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 2.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 2.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
HMS-artnr.243017243018243019243020
Lev-artnr.3288011328801232880133288014
Setebredde (cm)25283234
Setedybde (cm)24293440
Bredde mellom armlener (cm)25283234
Totalbredde (cm)44465054
Totaldybde (cm)----
Totallengde (cm)----
Setehøyde min (cm)50505050
Setehøyde maks (cm)60606060
HøydereguleringJAJAJAJA
Toalettåpning bredde (cm)13151818
Toalettåpning lengde (cm)18222732
UtsparingJAJAJAJA
Bekken/bøtte med lokkJAJAJAJA
Dekkplate----
Sete polstret----
Rygg polstretJAJAJAJA
Fast ryggJAJAJAJA
RyggbåndNEINEINEINEI
HodestøtteJAJAJAJA
TiltJAJAJAJA
Tilting forover (grader)----
Tilting bakover (grader)----
Tilt manuell håndbetjent----
Tilt manuell fotbetjent----
ArmlenerJAJAJAJA
Armlener fellbare/svingbareJAJAJAJA
Armlener avtagbareJAJAJAJA
SidebøylerNEINEINEINEI
Benstøtter----
Benstøtter avtagbareNEINEINEINEI
Benstøtter fastmonterte----
Brems----
Brems brukerbetjent----
Drivhjul----
Hjul låsbare----
SammenleggbarJAJAJAJA
Delbar med verktøy----
Delbar uten verktøyJAJAJAJA
Brukervekt maks (kg)35506070
Totalvekt (kg)13,6151718
Beregnet på barnJAJAJAJA




 
Relatert informasjon