Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Liberty Profile

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Liberty Profile NAV ikon

Trykkavlastende sittepute med to kamre for å motvirke fremoverglidning. Puten er oppbygd av luft, skum og olje. Leveres med to trekk i polyester. Høyde: 6 cm. Leveres i bredder fra 43 til 50 cm.

Leverandør Invacare AS
0603 OSLO


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 8 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 8 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 8
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.245264245265245266245267245268245269245270245271
Lev-artnr.LPR/AX2
/4040
LPR/AX2
/4045
LPR/AX2
/4343
LPR/AX2
/4540
LPR/AX2
/4545
LPR/AX2
/4550
LPR/AX2
/5045
LPR/AX2
/5050
Bredde (cm)4040434545455050
Lengde (cm)4045434045504550
Høyde foran (cm)66666666
Høyde bak (cm)66666666
Brukervekt min (kg)1515151515151515
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150
Vekt pute (kg)0,60,60,60,60,60,60,60,6
Fyllmaterialeolje/ skum/ luftolje/ skum/ luftolje/ skum/ luftolje/ skum/ luftolje/ skum/ luftolje/ skum/ luftolje/ skum/ luftolje/ skum/ luft
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Antall kammer22222222
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)--------
Vasketemp trekk (grader)6060606060606060
Beregnet på barn--------




 
Relatert informasjon