Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Tilleggsutstyr til sittemøbler | Sitteputer og sitteunderlag | Sitteputer for komfort | Inserto Domino

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Inserto Domino NAV ikon

Trykkavlastende sittepute bygget opp av skummoduler. Puten må tilpasses individuelle behov. Passer til rullestoler med plan- og hengekøyesete. Leveres med to inkontinenstrekk. Høyde: Avhenger av hvilke moduler som er i bruk. Leveres i bredder fra 25 til 48 cm.

Leverandør Panthera Norge AS
1386 Asker


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 13 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 13 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.248583243977248584248585252547243484244220243482248586243853
Lev-artnr.PMD3D-
2530
PMD3D-
3038
PMD3D-
3030
PMD3D-
3642
PMD3D-
3638
PMD3D-
4045
PMD3D-
4040
PMD3D-
4245
PMD3D-
4250
PMD3D-
4550
Bredde (cm)25303036364040424245
Lengde (cm)30383042384540455050
Høyde foran (cm)12121213131414141415
Høyde bak (cm)99910101111111112
Brukervekt min (kg)55510101010303030
Brukervekt maks (kg)135135135135135135135135135135
Vekt pute (kg)0,710,81,31,21,71,51,92,12,4
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekknylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyu
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)60606060606060606060
Vasketemp trekk (grader)60606060606060606060
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJA---

Produkt 11 - 13
Teknisk dataVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 5.
Post 6: Sittepute for trykksårforebygging og posisjonering .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.244752248587248588
Lev-artnr.PMD3D-
4545
PMD3D-
4845
PMD3D-
4850
Bredde (cm)454848
Lengde (cm)454550
Høyde foran (cm)151515
Høyde bak (cm)121212
Brukervekt min (kg)303030
Brukervekt maks (kg)135135135
Vekt pute (kg)2,22,62,8
Fyllmaterialeskumskumskum
Materiale i trekknylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyunylon/ spand/ polyu
Antall kammer---
LagdeltJAJAJA
Vasketemp pute (grader)606060
Vasketemp trekk (grader)606060
Beregnet på barn---




 
Relatert informasjon