Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Rammeavtale | Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper | Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell | Consept EX

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Consept EX NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i ulike skummaterialer. Skummet er i to lag med viskoelastisk skum på oversiden av sittegropen. Puten skal ikke innstilles. Leveres med to inkontinenstrekk. Høyde: 5 cm. Leveres i bredder fra 35 til 50 cm.

Leverandør Puls AS
0607 Oslo


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 19 produkter på Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 19 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
HMS-artnr.248021248022248023248024248025248026248027248028248029248030
Lev-artnr.543535
-22NO
543540
-22NO
543740
-22NO
543745
-22NO
544040
-22NO
544045
-22NO
544050
-22NO
544240
-22NO
544245
-22NO
544250
-22NO
Bredde (cm)35353737404040424242
Lengde (cm)35404045404550404550
Høyde foran (cm)5555555555
Høyde bak (cm)5555555555
Brukervekt min (kg)0000000000
Brukervekt maks (kg)7070105105115115115130130130
Vekt pute (kg)0,90,90,90,9111111
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekk----------
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)----------
Vasketemp trekk (grader)95959595959595959595
Beregnet på barnJAJA--------

Produkt 11 - 19
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 2.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
HMS-artnr.248031248032248033248034248035248036248037248038248039
Lev-artnr.544540
-22NO
544545
-22NO
544550
-22NO
544740
-22NO
544745
-22NO
544750
-22NO
545040
-22NO
545045
-22NO
545050
-22NO
Bredde (cm)454545474747505050
Lengde (cm)404550404550404550
Høyde foran (cm)555555555
Høyde bak (cm)555555555
Brukervekt min (kg)000000000
Brukervekt maks (kg)130130130130150150150150150
Vekt pute (kg)1,11,11,11,11,11,11,21,21,2
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekk---------
Antall kammer---------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)---------
Vasketemp trekk (grader)959595959595959595
Beregnet på barn---------




 
Relatert informasjon